עושים ברדק

מתוך הרחובות המהבילים של תל אביב, אסף וינקלר ודור ברק, הולכים לתת את דעתם על הכל! ממוזיקה, קומדיה, מערכות יחסים, ועד לתרבות הפופ, פוליטיקה ואקטואליה של הארץ והעולם. הכל על השולחן לניתוח, ואין פרות קדושות. אבל אל תשכחו לקחת את מה שאתם שומעים בעירבון מוגבל, כי בעוד שנקודות המבט שלהם לעיתים עלולה להישמע מבריקה וגאונית, באותה הנשימה היא יכולה גם להיות אידיוטיות לחלוטין.

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של התוכנית!

  • עקבו אחרינו בפייסבוק!
  • אפליקציית רשת עושים היסטוריה (למכשירי אנדרואיד)
  • להאזנה באייטונז (למכשירי אפל)
  • RSS

[עושים ברדק] טום אביב עושה ברדק - הקינוח

אחרי המנה העיקרית עוברים לקינוח - טום אביב יספר על ימי הבידוד כשחלה בקורונה, נדבר קצת על נשים ועוד קצת על סמים. נועה זיידמן (מן מן) מגיעה כמו מן השמיים, עם עוד פינה של חדשות המוזר והפעם- על זרעים בדואר, כמה אפשר להרוויח מלא לרצות לראות תכנים מיניים ואיפה אפשר פשוט לצרוח לתוך יער.

[עושים ברדק] טום אביב עושה ברדק

השף וההמבורגר מגיע אלינו לאולפן ובישלנו לכם תכנית אש, וכמו כל ארוחה טובה, מחלקים אותה ל-2. בפרק הראשון תשמעו איזה קטע טום דפק לכל מי שלומד בבינתחומי, קצת על מאחורי הקלעים של הסרוויסים ב'פט קאו' ו'קוקו במבינו', מה המאנץ' האהוב עליו ועם איזו סטלה הוא מעדיף לגמור את הערב.

[עושים ברדק] הנאים השכנים בעיניך?

החלום של דור הזכיר לאסף את אחד הרגעים הקשים בחייו ואיך זה קשור לאבא של מת'יו מקונוהי? וגם, למה המיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, קבוצת הוואטסאפ של הבניין, זו הקבוצה הכי נוראית שיש לכם. בפינה של זייד(וו)מן תשמעו את כל הטיפים הכי (לא) חשובים: איך לא להידרס ע"י פיל ואיך לעזאזל משמרים שן שנפלה.

[עושים ברדק] דור שלם דורש חל"ת

האם זו תחילתה של מהפכה תפיסתית? האם הפסקנו להיות עבדים של המירוץ? ואם הייתה תחרות עולמית - איזו יבשת הייתה לוקחת במכות? בפינת הנושאים\חדשות המוזר\איזה שם שבא לכם, נועה מגיעה עם מבחן האישיות הטיבטי הגדול (שכדאי גם לכם לנסות בבית) שבסופו אסף ודור יצטרכו להתעמת עם האמת הלא באמת מפתיעה של עצמם

[עושים ברדק] יורם לס עושה ברדק

בזמן שבכל יום נשבר מחדש שיא ההדבקות בישראל, וסגר כללי שוב מרחף מעל ראשינו - התארח אצלנו באולפן אחת הדמויות השנויות במחלוקת בתקופה האחרונה בנושא, מי שנתפס בעיני חלק מהאנשים כ״שאנן ברמה מסוכנת״, ואצל חלק אחר נחשב כ״המרגיע הלאומי״ - פרופסור יורם לס. זה לא משנה אם אתם מסכימים איתו או לא, את הפרק הזה אסור לכם לפספס.
חוץ מדיבורי קורונה ומי המרוויח הגדול מהמצב (לא בהכרח מי שאתם חשובים), נדבר גם על מצב המתמחים בישראל, תנאי הקבלה הנוקשים ללימודי רפואה, ומה דעתו של פרופסור לס על לגליזציה.

[עושים ברדק] לאב אנד מאריג'

הקורונה הכניסה הרבה מערכות יחסים לכאוס. איך נראה תכנון חתונה בזמן מוזר שכזה? איך נראה עולם הרווקות כשסגר מרחף מעל ראשנו? איזו עקיצה דור אכל בים? ומה כדאי לכולכם לדעת בנוגע לאינסטוש? כמובן שנקנח עם הפינה האהובה והמדויקת של נועה זיידמן (מן מן מן)

[עושים ברדק] לחץ חברתי, זיקפה ואסף ודור שביניהם

ברדק פותחים עד הסוף: איך דור גנב מאסף תהילת עולם בכדור יד ובגללו היום הוא פודקאסטר וממה עדיף להידבק בנשיקה - הרפס או קורונה? בפינת ה"נושאים" נועה מביאה נושאים אפלים לשולחן הניתוחים - קולה מנגו, קונספירציות וגולגולות של ילדים בני 6 שטרם בקעו להם שיני בינה.

[עושים ברדק] נייס טו מיט

פרק היכרות, כי כולנו צריכים לעבור את זה מתישהו בחיים - קורות חיים. מה מטרת העל בשליחת קורות חיים, מה הרושם הראשוני הכי גרוע שהותרנו על אנשים ואיך באנגים וחיטוטים באף קשורים לזה?